AnimačkaAnimačka0%

Petra Svobodová Nástroj s názvem "Animačka" od autorky Petry Svobodové Vám umožní originálním způsobem prezentovat své podnikání a odlišit se tak od konkurence. Animačka představuje produkt, který Vám vytvoří profesionální animované video, které zaručeně ocení prodejci při komunikaci se zákazníky jako formu sdělování podstatných informací, ale i obráceně.Základní cena činí 8 900 Kč a platí pro videa do 1,5 minuty. Existují ještě další dvě varianty a to Standard pro videa od 1,5 - 3 minut a Premium pro videa od 3 - 5 minut. V jednotlivých balíčcích je obsažena:originální hudba,export v HD kvalitě,možnost sdílení animovaného videa pomocí sociálních sítí,synchronizace zvuku s obrazovými scénami,vložení zvuku, textů, fotografií či loga,zvukové a obrazové efekty.Jako bonus si pro Vás autorka připravila videonávod, který Vám poradí, jak vhodně psát scénář k videu a jak animované video propagovat prostřednictvím sociálních sítí. Videomarketing je velký trend budoucnosti, nechte si tedy vytvořit originální a zábavné video dle osobních preferencí. 
8 900

Popis

Nástroj s názvem "Animačka" od autorky Petry Svobodové Vám umožní originálním způsobem prezentovat své podnikání a odlišit se tak od konkurence. Animačka představuje produkt, který Vám vytvoří profesionální animované video, které zaručeně ocení prodejci při komunikaci se zákazníky jako formu sdělování podstatných informací, ale i obráceně.

Základní cena činí 8 900 Kč a platí pro videa do 1,5 minuty. Existují ještě další dvě varianty a to Standard pro videa od 1,5 - 3 minut a Premium pro videa od 3 - 5 minut. V jednotlivých balíčcích je obsažena:

  • originální hudba,
  • export v HD kvalitě,
  • možnost sdílení animovaného videa pomocí sociálních sítí,
  • synchronizace zvuku s obrazovými scénami,vložení zvuku, textů, fotografií či loga,
  • zvukové a obrazové efekty.

Jako bonus si pro Vás autorka připravila videonávod, který Vám poradí, jak vhodně psát scénář k videu a jak animované video propagovat prostřednictvím sociálních sítí. Videomarketing je velký trend budoucnosti, nechte si tedy vytvořit originální a zábavné video dle osobních preferencí. 

Podobné kurzy z kategorie

Tvorba webu snadno a rychle "Škola webu"

0.0%
Video-kurz: Škola webu. Online kurz "Škola webu" Vás naučí, jak si snadno a …

Video-kurz: Webrebel

0.0%
Naučte se tvořit webové stránky jako profesionálové pomocí video-kurzu s …

Video-kurz: Zlatý WordPress

0.0%
Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový …