Video-kurz: WebrebelVideo-kurz: Webrebel0%

Roman Hraška Naučte se tvořit webové stránky jako profesionálové pomocí video-kurzu s názvem "Webrebel". Celým kurzem Vás provede zkušený webdesigner Roman Hraška. Kurz je koncipován srozumitelnou formou a vše je vysvětlováno od základů, je tedy vhodný pro úplné začátečníky. Vzdělávací program "Webrebel" se skládá ze tří částí:HTML CSS, kde si osvojíte absolutní základy tvorby internetových stránek,Responsive webdesign, pomocí kterého se naučíte stránky upravit tak, aby fungovaly na jakémkoli zařízení s možností přístupu na internet (PC, tablet, mobil,...),jQuery JavaScript, s nímž se naučíte Vaše stránky rozpohybovat, přidat zajímavé animace a interaktivitu.Součástí kurzu jsou také příklady, na kterých si můžete procvičit nově získané dovednosti. 
49 EUR

Popis

Naučte se tvořit webové stránky jako profesionálové pomocí video-kurzu s názvem "Webrebel". Celým kurzem Vás provede zkušený webdesigner Roman Hraška. Kurz je koncipován srozumitelnou formou a vše je vysvětlováno od základů, je tedy vhodný pro úplné začátečníky.

Vzdělávací program "Webrebel" se skládá ze tří částí:

  • HTML CSS, kde si osvojíte absolutní základy tvorby internetových stránek,
  • Responsive webdesign, pomocí kterého se naučíte stránky upravit tak, aby fungovaly na jakémkoli zařízení s možností přístupu na internet (PC, tablet, mobil,...),
  • jQuery JavaScript, s nímž se naučíte Vaše stránky rozpohybovat, přidat zajímavé animace a interaktivitu.

Součástí kurzu jsou také příklady, na kterých si můžete procvičit nově získané dovednosti. 

Podobné kurzy z kategorie