Video-kurz: Zlatý WordPressVideo-kurz: Zlatý WordPress0%

Vlastimil Ott Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový online kurz zaměřený na WordPress. Tento kurz se skládá celkem ze sedmi lekcí a hodnotných bonusů (články, diskuzní fórum či emailová a telefonická podpora). Témata jednotlivých lekcí jsou např. základy práce s WordPressem (základní práce s tímto redakčním systémem, nástěnka, navigační lišta, hlavní nabídka), publikování článků (perexový obrázek, vývoj článku v čase prostřednictvím revizí), práce s editorem a nahrávání obrázků či pomocné návody (vytvoření uživatelského účtu, uživatelský profil, uzamčení stránky prostřednictví hesla) atd. Absolvováním tohoto video-kurzu se naučíte ovládat webové stránky pomocí WordPressu a dosáhnete tak vyšší výkonnosti a funkčnosti Vašich stránek.
1 490

Popis

Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový online kurz zaměřený na WordPress. Tento kurz se skládá celkem ze sedmi lekcí a hodnotných bonusů (články, diskuzní fórum či emailová a telefonická podpora).

Témata jednotlivých lekcí jsou např. základy práce s WordPressem (základní práce s tímto redakčním systémem, nástěnka, navigační lišta, hlavní nabídka), publikování článků (perexový obrázek, vývoj článku v čase prostřednictvím revizí), práce s editorem a nahrávání obrázků či pomocné návody (vytvoření uživatelského účtu, uživatelský profil, uzamčení stránky prostřednictví hesla) atd. Absolvováním tohoto video-kurzu se naučíte ovládat webové stránky pomocí WordPressu a dosáhnete tak vyšší výkonnosti a funkčnosti Vašich stránek.

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: Webrebel

0.0%
Naučte se tvořit webové stránky jako profesionálové pomocí video-kurzu s …

Tvorba www stránek s Free software

0.0%
Ebook slouží jako průvodce tvorbou kvalitních a moderních webových stránek.