Video-kurz: Zlatý WordPressVideo-kurz: Zlatý WordPress0%

Vlastimil Ott Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový online kurz zaměřený na WordPress. Tento kurz se skládá celkem ze sedmi lekcí a hodnotných bonusů (články, diskuzní fórum či emailová a telefonická podpora). Témata jednotlivých lekcí jsou např. základy práce s WordPressem (základní práce s tímto redakčním systémem, nástěnka, navigační lišta, hlavní nabídka), publikování článků (perexový obrázek, vývoj článku v čase prostřednictvím revizí), práce s editorem a nahrávání obrázků či pomocné návody (vytvoření uživatelského účtu, uživatelský profil, uzamčení stránky prostřednictví hesla) atd. Absolvováním tohoto video-kurzu se naučíte ovládat webové stránky pomocí WordPressu a dosáhnete tak vyšší výkonnosti a funkčnosti Vašich stránek.
1 490

Popis

Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový online kurz zaměřený na WordPress. Tento kurz se skládá celkem ze sedmi lekcí a hodnotných bonusů (články, diskuzní fórum či emailová a telefonická podpora).

Témata jednotlivých lekcí jsou např. základy práce s WordPressem (základní práce s tímto redakčním systémem, nástěnka, navigační lišta, hlavní nabídka), publikování článků (perexový obrázek, vývoj článku v čase prostřednictvím revizí), práce s editorem a nahrávání obrázků či pomocné návody (vytvoření uživatelského účtu, uživatelský profil, uzamčení stránky prostřednictví hesla) atd. Absolvováním tohoto video-kurzu se naučíte ovládat webové stránky pomocí WordPressu a dosáhnete tak vyšší výkonnosti a funkčnosti Vašich stránek.

Podobné kurzy z kategorie

Tvorba webu snadno a rychle "Škola webu"

0.0%
Video-kurz: Škola webu. Online kurz "Škola webu" Vás naučí, jak si snadno a …

Animačka

0.0%
Nástroj s názvem "Animačka" od autorky Petry Svobodové Vám umožní originálním …

Video-kurz: Zlatý WordPress

0.0%
Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový …