Objevete Arduino s ebookem "Praktický průvodce Arduina"Objevete Arduino s ebookem "Praktický průvodce Arduina"0%

Oldřich Horáček Průvodce světem ArduinaPojem Arduina představuje open-source počítačovou platformu, která ja založena na jednoduché mikrokontrolní desce a vývojářském prostředí určeném k zápisu softwaru. Ebook s titulem "Průvodce světem Arduina" Vás seznámí s touto počítačovou platformou od úplných základů až do detailu. Tento přehledný titul pochází z dílny Zbyška Vody.Pro koho je průvodce Arduinem určen?Tento titul "Průvodce světem Arduina" je určen pro všechny, kteří chtějí rozšířit své povědomí o této počítačové platformě a dozvědět se několik užitečných rad a vychytávek.    Co je obsaženo v ebooku “Průvodce světem Arduina“?Ebook obsahuje celkem 280 plnohodnotných stran, které Vás doslova provedou světem Arduina. Dozvíte se základní dovednosti potřebné pro zvládnutí práce s ním v dostačující kvalitě od seznámení s Aurdiunem přes základní jazykové struktury až po možnosti propojení s LCD displejem. Konkrétně Vás v ebooku "Průvodce světem Arduina" čekáseznámení s Arduinem (typy desek, Arduino Shieldy, Arduino klony),propagujeme Arduino (výběr a seznámení, Arduino IDE, Blikáme LED),základní struktury jazyka Wiring (sériová komunikace, proměnnné, pole, digitální vstup i výstup),pokročilejší struktury jazyka Wiring (konstanty, analogový vstup i výstup, podmínky),sériová komunikace a cykly,užitečné funkce (čas, matematické funkce, náhodná čísla),uživatelsky definované funkce (funkce, převody datových typů, zvuk a tón, segmentové displeje),Arduino jako klávesnice a myš, processing (seznámení, základ, kreslení, interakce s myší),Arduino a Proccesing,propojujeme Arduino s jinými zařízeními (seriová linka, Bluetooth, Android, sběrnice i2c),Arduino a displeje,projekt: 2048,Arduino a Ethernet shield,náš první klon Arduina,projekt programátorská klávesnice a robotická ruka,WiFI shield.Celý ebook kromě užitečných informací obsahuje cenné rady, vychytávky a praktické příklady.Kdo je Zbyšek Voda?Zbyšek Voda je autorem tohoto povedeného ebooku “Průvodce světem Arduina“ a odborník na tuto elektronickou platformu, založené na jednoduchém uživatelském hardware a software.
Za email

Popis

Průvodce světem Arduina

Pojem Arduina představuje open-source počítačovou platformu, která ja založena na jednoduché mikrokontrolní desce a vývojářském prostředí určeném k zápisu softwaru. Ebook s titulem "Průvodce světem Arduina" Vás seznámí s touto počítačovou platformou od úplných základů až do detailu. Tento přehledný titul pochází z dílny Zbyška Vody.

Pro koho je průvodce Arduinem určen?

Tento titul "Průvodce světem Arduina" je určen pro všechny, kteří chtějí rozšířit své povědomí o této počítačové platformě a dozvědět se několik užitečných rad a vychytávek.   

Co je obsaženo v ebooku “Průvodce světem Arduina“?

Ebook obsahuje celkem 280 plnohodnotných stran, které Vás doslova provedou světem Arduina. Dozvíte se základní dovednosti potřebné pro zvládnutí práce s ním v dostačující kvalitě od seznámení s Aurdiunem přes základní jazykové struktury až po možnosti propojení s LCD displejem. Konkrétně Vás v ebooku "Průvodce světem Arduina" čeká

 • seznámení s Arduinem (typy desek, Arduino Shieldy, Arduino klony),
 • propagujeme Arduino (výběr a seznámení, Arduino IDE, Blikáme LED),
 • základní struktury jazyka Wiring (sériová komunikace, proměnnné, pole, digitální vstup i výstup),
 • pokročilejší struktury jazyka Wiring (konstanty, analogový vstup i výstup, podmínky),
 • sériová komunikace a cykly,
 • užitečné funkce (čas, matematické funkce, náhodná čísla),
 • uživatelsky definované funkce (funkce, převody datových typů, zvuk a tón, segmentové displeje),
 • Arduino jako klávesnice a myš,
 • processing (seznámení, základ, kreslení, interakce s myší),
 • Arduino a Proccesing,
 • propojujeme Arduino s jinými zařízeními (seriová linka, Bluetooth, Android, sběrnice i2c),
 • Arduino a displeje,
 • projekt: 2048,
 • Arduino a Ethernet shield,
 • náš první klon Arduina,
 • projekt programátorská klávesnice a robotická ruka,
 • WiFI shield.

Celý ebook kromě užitečných informací obsahuje cenné rady, vychytávky a praktické příklady.

Kdo je Zbyšek Voda?

Zbyšek Voda je autorem tohoto povedeného ebooku “Průvodce světem Arduina“ a odborník na tuto elektronickou platformu, založené na jednoduchém uživatelském hardware a software.

Podobné kurzy z kategorie

Tvorba webu snadno a rychle "Škola webu"

0.0%
Video-kurz: Škola webu. Online kurz "Škola webu" Vás naučí, jak si snadno a …

Objevete Arduino s ebookem "Praktický průvodce Arduina"

0.0%
Průvodce světem Arduina. Pojem Arduina představuje open-source počítačovou …