Tvorba webu snadno a rychle "Škola webu"Tvorba webu snadno a rychle "Škola webu"0%

Denisa Holičová Video-kurz: Škola webuOnline kurz "Škola webu" Vás naučí, jak si snadno a rychle vytvořit profesionální webové stránky pomocí redakčního systému WordPress, které Vám budou získávat nové zákazníky. Tento kurz pro Vás připravila Denisa Holičová. Pro koho je online program "Škola webu"Kurz je pro všechny, kteří se chtějí zviditelnit v online světě pomocí svých vlastních stránek, ať ve formě blogu, ve kterém se budete dělit o své myšlenky, životní postřehy či ve formě prodejních stránek.O kurzu "Škola webu"Kurz Vám poskytne vše, co potřebuje znát pro lákavé a především fungující webové stránky. Kurz je velice praktický, čekají na Vás názorné ukázky, které jsou sestaveny tak, aby je zvládl i laik, který nemá doposud s WordPressem žádné zkušenosti. Uvnitř kurzu "Škola webu" naleznetedeset názorných modulů, které Vám ukáží, jak si od nuly vybudovat profesionální stránky,návody a ukázky, jak využít pomocné systémy a podpořit prodej,pomůcky a odkazy na užitečné stránky,podpora autorky kurzu Denisy Holičové,lákavé bonusy pro ještě profesionálnější webové stránky,celý kurz obdržíte i v podobě DVD. Kdo pro Vás kurz připravilTento kurz zaměřující se na tvorbu webu pro Vás připravila Denisa Holičová. Při tvorbě kurzu kladla velký důraz na názornost a praktičnost. Denisa vystudovala Stavební fakultu na univerzitě v Bratislavě. Už během studií si osvojila ovládání grafických i technických programů, které při své práci využívá dodnes. Především se zaměřuje na program "Prezi", který využívá i při zprácování různých projektů dle požadavků zákazníků.
97 EUR

Popis

Video-kurz: Škola webu

Online kurz "Škola webu" Vás naučí, jak si snadno a rychle vytvořit profesionální webové stránky pomocí redakčního systému WordPress, které Vám budou získávat nové zákazníky. Tento kurz pro Vás připravila Denisa Holičová.

Pro koho je online program "Škola webu"

Kurz je pro všechny, kteří se chtějí zviditelnit v online světě pomocí svých vlastních stránek, ať ve formě blogu, ve kterém se budete dělit o své myšlenky, životní postřehy či ve formě prodejních stránek.

O kurzu "Škola webu"

Kurz Vám poskytne vše, co potřebuje znát pro lákavé a především fungující webové stránky. Kurz je velice praktický, čekají na Vás názorné ukázky, které jsou sestaveny tak, aby je zvládl i laik, který nemá doposud s WordPressem žádné zkušenosti. Uvnitř kurzu "Škola webu" naleznete

  • deset názorných modulů, které Vám ukáží, jak si od nuly vybudovat profesionální stránky,
  • návody a ukázky, jak využít pomocné systémy a podpořit prodej,
  • pomůcky a odkazy na užitečné stránky,
  • podpora autorky kurzu Denisy Holičové,
  • lákavé bonusy pro ještě profesionálnější webové stránky,celý kurz obdržíte i v podobě DVD.

Kdo pro Vás kurz připravil

Tento kurz zaměřující se na tvorbu webu pro Vás připravila Denisa Holičová. Při tvorbě kurzu kladla velký důraz na názornost a praktičnost. Denisa vystudovala Stavební fakultu na univerzitě v Bratislavě. Už během studií si osvojila ovládání grafických i technických programů, které při své práci využívá dodnes. Především se zaměřuje na program "Prezi", který využívá i při zprácování různých projektů dle požadavků zákazníků.

Podobné kurzy z kategorie

Video-kurz: Zlatý WordPress

0.0%
Jak už název video-kurzu "Zlatý WordPress" napovídá, jedná se o e-learningový …

Tvorba www stránek s Free software

0.0%
Ebook slouží jako průvodce tvorbou kvalitních a moderních webových stránek.